Április 25-én Budapestre utaztunk a könyvkiállításra, iskolánk tankönyvterjesztőjének  Székely Sándornak a szervezésében. Az autóbuszunk Szabadkáról indult reggel 8 órakor. Iskolánk dolgozói közül hárman mentünk ( Pécs Blanka magyartanárnő, Kis Csontos Anita biológiatanárnő és Verner Ilonka könyvtáros). A kiállításon nagyon sok könyvkiadó vett részt. Szebbnél szebb könyveket csodálhattunk meg. Mivel maga az utazás ingyenes volt, így volt egy kis lehetőségünk arra, hogy a számunkra  megfelelő könyvek közül vásároljunk.  Anyagi eszközök hiánya miatt sajnos   könyvtárunk könyveit nem tudtuk gyarapítani, pedig nagyon sok szép kiadvány közül tudtunk volna választani. Könyvtárosként ezt nagyon sajnálom. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is szívesen elmennénk! Köszönjük Sándornak a lehetőséget, hogy az idén ott lehettünk!